Hvem gjør hva i VBS 2018

VESTRE BÆRUM SPORTSFISKERE

Komiteoversikt 2017
Styret: Mobil Epostadresse
Leder Terje Halvorsen 99213043 terhalv@online.no
Nestleder Roy Finjarn 95255624  royafi@online.no
Sekretær Jarle Larsen 91141314 1jarle@gmail.com
Kasserer
Styremedlem  Ole A. Kilsti 40221154  ole.kilsti@gmail.com
Styremedlem Thore Brandbu 94978759 thibra@online.no
Styremedlem Rune Bjørnestøl 91193946 rune.bjornestol@gmail.com
1.Varamedlem Erling Nygård 47256621 enygrd@online.no
2.Varamedlem  Gunnar Opsahl  93203770  gu-opsa@online.no
Representantskapet: Mobil
Leder Bjørn Evje 90891530 bjornk.evje@gmail.com
 Sekretær Alf Henning Sørensen 48114022 al-henn@online.no
 Nestleder Trond Skarpsno 91835125 trond.skarpsno@hotmail.com
Morten Nordli 90833678 morten@labrax.no
Leif Johansen 96625867 jospo@online.no
Per Meiland 94836620 pmeiland@broadpark.no
Per Christiansen 90547273 per@tryggebarnehager.no
Varamedlem Roger Stensrud 99791109  roger.stensrud@baerum.kommune.no
Redaksjonskomité/Media Mobil Epostadresse
Leder
Medlem
Medlem
Medlem
Webmaster Morten Hordnes Bakken 93267929 morten.bakken@gmail.com
Webansvarlig Tore Westgård 90877087 towestg@online.no
 Webansvarlig  Tom Skyrud  41420068  tsk@forskningsradet.no
Lågenkomité: Mobil Epostadresse
Leder Trond Skarpsno 91835125 trond.skarpsno@hotmail.com
Medlem Edith Skarpsno 97057878 edith.skarpsno@gmail.com
Medlem Matti Peltonen 41255413 mattiepeltonen@hotmail.com
Medlem Terje Halvorsen 99213043 terhalv@online.no
Medlem Jarle Larsen 91141314 1jarle@gmail.com
Medlem Glenn Morten Lorentzen 91138005 glenn@byggfi.no
Medlem Gunnar Opsahl 93203770 gu-opsa@online.no
Medlem Torbjørn Sanner 95259173 trsanner@online.no
Huskomité: Mobil Epostadresse
Leder Erling Nygård 47256621 enygrd@online.no
Ole Kilsti 99213043 ole.kilsti@gmail.com
Thore Brandbu 94978759  thibra@online.no
 Sverre Hopstock Dahr  91179091  shdahr@live.no
 Rune Bjørnestøl  91193946 rune.bjornestol@gmail.com
 Roger Stensrud   99791109 roger.stensrud@baerum.kommune.no
Gunnar Opsahl 93203770 gu-opsa@online.no
Frank Thomassen 45513028 frank.thomassen@kvaerner.com
Aktivitets- og Turkomité: Mobil Epostadresse
Leder Thore Brandbu 94978759 thibra@online.no
Gunnar Opsahl 93203770 gu-opsa@online.no
Terje Vågsdal 94088435 terje.flyfish@gmail.com
Thomas Larsen 91362351 thomala3@online.no
Børge Iversen 95968666 Borge@guideline.no
Ronny Johansen 90582437 mayco@online.no
Juniorkomité: Mobil Epostadresse
Leder Gunnar Opsahl 93203770 gu-opsa@online.no
Sandvikselvakomité: Mobil Epostadresse
Leder Frank Thomassen 45513028 frank.thomassen@kvarner.com
Arnt Bakken 91318098 arnt.ba@online.no
Asle Martinsen 95837401 morgentaake@gmail.com
Johan F. Küenholdt 90148792 jku@nom.no
 Bjørn Erik K. Fossmo  92854723 fosmo65@gmail.com
Ronny Johansen 90582437  mayco@online.no
Roger Stensrud 99791109  roger.stensrud@baerum.kommune.no
Tom Johansen 93088585  tomjoh11@online.no
Revisorer: Mobil Epostadresse
Edith Skarpsno 97057878 edith.skarpsno@gmail.com
Eirik Hernes-Larsen 93859150 eirkhl@broadpark.no
Festkomité: Opprettes etter behov
Klekkeriet
Morten Merkesdal 95143460 morten.merkesdal@gmail.com